Pracownia witraży w Ciekotach k/Kielc - Świętokrzyskie


Specjalnością pracowni są witrażowe statuetki okolicznościowe.
Wszystkie statuetki wykonywane są w stu procentach ręcznie z wysokiej jakości szkła witrażowego(najczęściej z huty Spectrum).
Technika wykonania to Tiffany. Aby dowiedzieć się, na czym ona polega, proszę zajrzeć do zakładki "O witrażach" w menu głównym.Tło motywu każdej statuetki wykonane jest ze szkła ornamentowego, natomiast podstawa wykonana jest z dwóch warstw szkła.
Górna warstwa to szkło witrażowe, a dolna to zwykłe szkło techniczne, bezbarwne, tzw float.Ta dolna warstwa dolutowana jest po to, aby usztywnić podstawę i obciążyć całą statuetkę, obniżyć jej środek ciężkości.
Dzięki temu statuetka jest masywna i stabilna.

Wykonuję statuetki na wszelkie okazje: konkursy, festiwale, plebiscyty, zawody sportowe i turnieje, ale również jako prezenty, podziękowania, lub po prostu jako ozdoba wnętrza.
Można wybrać coś z GALERII ale na życzenie projektuję statuetki wg sugestii klienta.

Ceny podane w galerii dotyczą wersji statuetki ze specjalnym miejscem na przyklejenie tabliczki z grawerem bądź nadrukiem. Możliwa jest też wersja bez tego "postumenciku".
Cena jest wtedy o 10 zł niższa. Poniżej zamieszczam zdjęcia ilustrujące, o co chodzi.W wersji tańszej tabliczkę mocuje się poziomo, bezpośrednio na podstawie, lub nie mocuje się wcale (jeśli statuetka jest przeznaczona do ozdoby wnętrza).

Oczywiście takie tabliczki za dodatkową opłatą 10 zł mogę przygotować i przymocować. Są to tabliczki z alumarku w kolorze srebrnym lub złotym z nadrukiem laserowym.

Kolory użytego szkła można zmieniać wg życzenia klienta.

OPAKOWANIE
Na życzenie statuetki mogą być zapakowane w podełka ozdobne. Jest to pudełko ze sztywnej tektury z pokrywką, oklejone ekskluzywnym papierem ozdobnym (prążkowanym.)
Cena pudełka zależy od ich ilości. Chodzi o transport z Krakowa (kurier). Koszt jednego pudełka to ok 30 zł. Kurier kosztuje 35 zł.
Tak więc przy jednym pudełku wyjdzie drogo, bo ok. 65 zł. Ale przy dziesięciu to już tylko 33,50 zł, a przy dwudziestu 31,50 za sztukę.WYSYŁKA
Statuetki pakuję w kartoniki z tektury pięciowarstwowej, w środku dodatkowo folia bąbelkowa i wypełniacze przestrzeni.
Statuetki zapakowane są tak, aby nie uległy uszkodzeniu przy upadku paczki z wysokości 1,5 m.
Paczki z naklejką "Ostrożnie - szkło". Ubezpieczone w przypadku wysyłki za pobraniem do pełnej kwoty pobrania.
Wysyłka firmą kurierską K-ex. Koszt wysyłki jednej statuetki:
- przedpłata na konto - 25 zł
- za pobraniem - 30 zł
W przypadku wysyłki kilku lub kilkunastu statuetek wycena wysyłki indywidualna dla danego zamówienia
Odbiór osobisty w Ciekotach pod Kielcami - bezpłatnie (+ kawa gratis:))

Statuetki można obejrzeć w zakładce "Galeria" w menu głównym, lub klikając napis poniżej:

GALERIA STATUETEK

--------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------
A tutaj kilka fotografii, których nie ma w GALERII, a przedstawiają detale i sposób wykonania statuetek.
III   2012   III